Věta z nadpisu je jistě zbytečná, protože to každý majitel bazénu ví. A pokud ne, tak má jistě vodu nazelenalou, zapáchající tak na pět až devět metrů a koupat se v ní zcela jistě nedá. Možná si tam pěstuje žáby, rákos a nějakého toho menšího krokodýlka. Tfuj tajxl. Lépe je přece jen obětovat několik penízů a navštívit obchod bazény a zde zakoupit filtraci. Vy nemusíte milí čtenáři. Ne, že byste nemuseli vodu čistit, ale vy nemusíte chodit do obchodu, protože na konci článku vás čeká překvapení, Ale na to ještě hodně brzy, to se dozvíte opravdu až na konci.

občerstvení u vody

Nuže taková filtrace je vynikající pomocník a u bazénu je naprosto nezbytný, hned si vysvětlíme proč. My totiž tu hrubou nečistotu, co nám sem zavál vítr sebereme pomocí síťky na teleskopické tyči. Jenže ta nevezme úplně všechno. Nevezme třeba takový ten drobný dřevěný prach, který se ve vodě vznáší s klasickým mikroprachem. Kdo nám to dělá? Něco přineseme do vody my sami, tedy lidé. Ale velkou většinu této práce za nás udělá vítr. Sfouká to všechno ze stromů a střech. A protože pak uvidí náš bazén, odnese to všechno tam.

blondýna v bazénu

Vítr má radost, že nás vytočil a nám je to jedno, protože máme kvalitní pískovou filtraci, ve které již však dávno nepoužíváte klasický písek. Od posledního testu Zeolitu jste přešli na něj a písek jste vysypali na cestičku na zahrádce. Zeolit to už je vyšší level a mnohem lepší písku. Ten také není špatný, ale Zeolit má přece jen lepší účinnost filtrování. Nyní, dokud je ještě místo, je na čase splnit svůj slib, který jsem dal výše. Týká se to nákupu filtrace, a tudíž také toho, co do ní dáte. Zeolit mohu doporučit, a to zcela bez výhrad. Na rozdíl od zrníček písku jsou totiž jeho zrnka dutá, takže voda protéká přímo přes ně a nikoli jen kolem nich, jak je tomu v případě písku. Vážení čtenáři, nikam nechoďte a ani nejezděte. Klikněte jen zde na odkaz.